Marka & Pazarlama

Link Dijital Pazarlama Ajansı Ne Yapar?

Link Dijital Pazarlama Ajansı

Ayrı Çatılar Altında Aynı Heyecanla Çalışıyoruz

Link Dijital reklam ajansı olarak reklam ve iletişim çalışmalarınız adına ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Genç ve dinamik bir ekibimizle dijital ve geleneksel mecralar için içerikler üretiyor, anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Gelişen teknolojinin en yakın takipçileri olarak güncel teknolojileri ve mecraları iş ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz markaları benimser ver her zaman bir aidiyet duygusu ile yaklaşırız. Bunun sonucunda onlara müşteri değil, iş ortaklarımız deriz. Ayrı çatılar altında aynı heyecanla çalışırız.

Her reklamla her iletişim çalışması ile markanızı büyütmeye odaklanıyoruz. Bu doğrultuda stratejiler geliştiriyoruz. Markanızın dijital pazarlama stratejilerini planlar, uygular ve yönetiriz. Çeşitli hizmet kalemlerimiz bulunmaktadır. Birbirinden farklı disiplinlerde deneyimli ekibimizle hizmetler sunuyoruz. Biz Link Dijital ailesi olarak her işe aynı hassasiyet ve özveriyle yaklaşıyoruz. Peki bir reklam ajansı olarak hangi alanlar da ne gibi hizmetler veriyoruz? Yazımızın devamında gelin hizmet alanlarımızı birlikte inceleyim.

Dijital Reklamcılık

Link Dijital olarak Performans Pazarlama, E-Posta Pazarlama, Influencer Marketing ve Dijital Medya Satın Alma hizmetlerimizle organik trafiğinizi destekleyici, marka bilinirliğinizi arttırıcı ve hedeflediğiniz dönüşüm oranlarını yakalamaya yardımcı Dijital Reklamlar sunuyoruz.

Kreatif Hizmetler

Her iletişime aynı titizlikle yaklaşıyoruz. Yeni içerikler ve taze fikirlerle olumlu geri dönüşler almanızı sağlamak için kreatif hizmetler sunuyoruz. Yaratıcı içeriklerle markanızın bir adım öne çıkmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Link Dijital olarak Facebook, Instagram, LinkedIn ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekecek içerikleri oluşturuyor, planlıyor ve yayınlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Web sitenizin doğru strateji, verimli bağlantılar ve yönetilebilir yazılımlar ile arama motorlarına uyumlu hale gelmesi için teknik içerik çalışmaları yapıyoruz.

Medya Satın Alma

Medya satın alma sürecinde hedef kitlenin belirlenmesi, reklamlar ile ulaşılmak istenen amacın tespit edilmesi, mecraların seçimi ve rezervasyonu gibi konularda çalışmalar yapıyoruz.

Yazılım Çözümleri

İyi bir web sitesi, kurumsal bir görünüm elde etmek, hedef kitlenize daha iyi ulaşmak ve markanızın itibarını arttırmak için önemlidir. Bu doğrultuda ihtiyacınız olan yazılımları hizmetinize sunuyoruz.

Hizmet alanlarımızı bu ana başlıkların altında toplayabiliriz. Elbette özellikle teknolojinin de artması ile birlikte günümüzde mecraların da bir ömrü var. Yaşayan mecralar hayatımıza girmiş oldu. Özellikle basılı mecralar ömrünü sonuna yaklaşırken Metaverse gibi yeni yeni mecralar doğdu. Bu nedenle hizmet alanlarımız daralıp genişlese de asıl olan reklam ve iletişim kavramları bizim için kalıcı olacaktır.

Back to list

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir