Sosyal Medya
Yönetimi

Link Dijital olarak Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, TikTok ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekecek içerikleri oluşturuyor, planlıyor ve yayınlıyoruz.

Link Dijital ile çalışarak içeriklerinizi daha fazla insana ulaştırırken hiçbir özel günü atlamazsınız! Hemen şimdi formu doldurun ve markanızı sosyal medyada görünür kılın.

Link Dijital Pazarlama Ajansı

Sosyal Medya
Yönetimi

Link Dijital olarak Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, TikTok ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekecek içerikleri oluşturuyor, planlıyor ve yayınlıyoruz. Link Dijital ile çalışarak içeriklerinizi daha fazla insana ulaştırırken hiçbir özel günü atlamazsınız!

Hemen şimdi formu doldurun ve markanızı sosyal medyada görünür kılın.

Sosyal Medya Kanalları

Sosyal Medya Yönetimi

Hesap ve İçerik Yönetimi

Link Dijital olarak, sertifikalı sosyal medya uzmanımız ile sosyal medya hesaplarınızın yönetimini devralıyoruz. Markanız, ürünleriniz ya da hizmetleriniz için en uygun pazarlama stratejisini belirliyor, ürettiğimiz tüm içerikleri onayınıza sunuyor ve aylık medya planı ile tarafınıza iletiyoruz.

Belirlenen gün ve saatlerde tarafınızdan onaylı görsellerle sosyal medya paylaşımlarınızı gerçekleştiriyor, etkileşimlerinizi takip ediyoruz.

Her ayın sonunda bir sonraki ay için erişimi ve etkileşimi arttıracak stratejiler geliştiriyoruz.

Stratejik Medya Planı, Analiz ve Raporlama

Medya satın alma çalışmalarımız gerçekleştirildikten sonra reklamın basında mı, televizyonda mı, dijital medya da mı yayınlanırsa daha etkili olacağını tespit ediyoruz.

Tespit ettiğimiz tüketici verilerini sektör tecrübemizle birleştirerek markanızın ihtiyaçları doğrultusunda, hedef kitlenizi sizinle birlikte belirliyoruz. Analizler bize, medya planlamasında hedefe odaklı bir yol izlememizi sağlar.

Reklam kampanyaları ve medya satın alma süreci sonrasında gerçekleşen sektör datalarını takip ederek sonuçları analitik biçimde raporlara dönüştürürüz.

Hesap Moderasyonu ve Kriz Yönetimi

Uzman sosyal medya ekibimiz ile hesabınızın moderasyonunu ve kriz yönetimini sağlıyoruz. Müşterilerinizden gelen talepleri, soruları ve destek iletilerini tarafınıza iletiyor; olumsuz yorumlara müdahale ediyoruz.

Şirketiniz ya da markanızın kriz durumlarında sizinle iletişimde kalarak süreci birlikte planlıyoruz. Halkla ilişkiler uzmanlarımızla sizi en doğru şekilde yönlendirerek en iyi senaryo ile krizi yönetmenizde yardımcı oluyoruz.

Neden

Bir Dijital Pazarlama Ajansı ile Çalışmalısınız?

Formumuzu doldurarak

bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Link Dijital Pazarlama Ajansı

  Bir fotoğraf

  Bin kelime söyler

  Link Dijital Pazarlama Ajansı

  Burada oturup size dijital pazarlama kampanyalarımızın ne kadar yenilikçi ve yaratıcı olduğunu anlatabilirdik ancak TikTok'un 10 saniyelik dikkat süresi çağında, size neler yaptığımızı gösterelim!

  Bir fotoğraf

  Bin kelime söyler

  Link Dijital Pazarlama Ajansı

  Burada oturup size dijital pazarlama kampanyalarımızın ne kadar yenilikçi ve yaratıcı olduğunu anlatabilirdik ancak TikTok'un 10 saniyelik dikkat süresi çağında, size neler yaptığımızı gösterelim!

  Referanslarımız

  LINK Bülten

  En güncel gelişmeleri takip etmek için bültenimize kaydolun!

  Link Dijital Bülten Abonelik

  Hizmetlerimiz hakkında bilgi alın!

  Link ekibine katılın!

  Merak ettiklerinizi bize sorun!