Marka & Pazarlama

Dijital Pazarlama Trendleri İçin Takip Etmeniz Gereken YouTube Kanalları

Link Dijital Pazarlama Ajansı

İşletmenizin marka bilinirliğini ve potansiyel müşterilerini arttırmak mı istiyorsunuz?

O Zaman Doğru Yerdesiniz!

Covid 19 Pandemi etkisi ile birlikte artan dijitalleşme süreçleri, markalar ve işletmeler için e-ticaret ve dijital kanalların önem kazandığı bir dönem haline geldi. 2022 yılına geldiğimizde, birçok web sitesinde, sosyal medya sayfasında Dijital Pazarlama iletişimi konusunda bizlere yol gösterecek birçok içerik mevcut.

Bilgiye bir tık uzak olduğumuz bu dönemde, her şey bu kadar basit gözükebilir, ancak konu pazarlama iletişimi olduğunda işletmeniz için doğru marka iletişimi yaptığınızı düşünüyor musunuz, doğru bilgiye ulaşmak, rakiplerinizden önde olmak büyük bir önem kazanmakta.

Bu noktada YouTube üzerinden birçok dijital pazarlama konusunda eğitici içeriğe ulaşmak mümkün. Başarılı ve bilgilerini paylaşmayı seven kişilerin değerli içeriklerine bu platformdan kolayca ulaşabilirsiniz. Markalarınız ve İşletmelerinize Dijital Pazarlama Süreçlerinde Katkıda Bulunabilecek Bazı YouTube Kanallarını Sizler İçin Derledik;

HubSpot

HubSpot, dijital pazarlama iletişiminin karmaşık ve bir o kadar da sıkıcı gözüken süreçlerini daha kolay öğrenmenize yardımcı olmakta. HubSpot üzerinden ücretsiz eğitim ve sertifikasyon programlarına da katılabilirsiniz. Özellikle dijital pazarlamaya yeni başlayanlar için HubSpot gerçekten iyi bir eğitim kanalı.

Digital MarketerLink Dijital Pazarlama Ajansı

Digital Marketer Kanalı ise, dijital pazarlama süreçlerinde doğru bilinen yanlışları öğretirken,pazarlama iletişimi konusunda önemli metrikler sunmakta.  Dijital Pazarlama süreçlerinde alanında uzman kişilerin bilgi birikimi ve deneyimlerini daha yakından tanımanız için Digital Marketer kanalını takip edebilirsiniz.

Link Dijital Pazarlama Ajansı

Gary Vee

Kendisini seri girişimci olarak tanımlayan Gary Vee, aslında bundan çok daha fazlası. Garry’nin videoları yalnızca dijital pazarlama alanında değil aynı zamanda kişisel gelişim süreçlerinize destek olacak bir dizi video serisi de mevcut. Bu açıdan Gary Vee, genç dijital pazarlama adayları için gerçek bir mentor olabilir.

Brian Dean

SEO gurusu olarak da bilinen Brian Deon, işletmelerinizin var olan web sitelerindeki içeriklerin geliştirilmesi konusunda sizlere yol gösterebilecek bir rehber. Bununla birlikte zaman zaman farklı SEO ipuçları paylaşmayı da ihmal etmeyen bu kanalı takip edebilirsiniz.

Dijital pazarlama, günümüz dünyasında hızla büyüyor ve YouTube gibi video platformlar ise öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Bu kanallara abone olarak, günlük bilgilerinizi pekiştirebilir, dijital pazarlama süreçlerindeki yeni gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Link Dijital olarak bizler de yeni gelişimleri yakından takip ediyor ve bu süreçlere katkıda bulunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Unutmayın, Dijital Pazarlama sürekli gelişen ve kendini yenileyen dinamik bir süreç.  Bu kapsamda sizlerle Dijital Pazarlama Konusunda Eğitim Veren YouTube kanallarını paylaşmak istedik.

Back to list

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir